УЗИ беременных

УЗД при вагітності в Харкові за доступною ціною

Достовірне дослідження плоду методом УЗД. Для постановки точного діагнозу необхідне поєднання двох факторів: висока кваліфікація фахівця і наявність висококласного обладнання. У МЦ «Пульс Медіка» ведуть прийом авторитетні фахівці зі стажем роботи в ультразвукової діагностики 20-30 років. Їх знання і досвід викликають довіру у пацієнтів і лікарів і дозволяють не сумніватися в поставлених діагнозах.

Ультразвукові діагностичні дослідження в МЦ «Пульс Медіка» виконують на сучасному обладнанні Premium-класу Philips iU22. Можливості ультразвукового сканера Philips iU22 дозволяють ефективно справлятися з найважчими завданнями.

Скринінг вагітних у Харкові

У нашому медичному центрі доступна ультразвукова діагностика в 2D-режимі. Це сучасний формат, що дозволяє фахівцеві побачити чітку картинку і провести якісне і точне дослідження.

Дізнатися ціну на УЗД у Харкові ви можете на нашому сайті в розділі «Ціни».

Цервікометрія при вагітності в Харкові

Цервікометрія [лат. cervix uteri – «шийка матки», грец. metréo – вимір] (Вікіпедія) – це вимірювання довжини шийки матки методом ультразвукового дослідження.

Цервікометрія при вагітності дозволяє стежити за тонусом шийки матки, її розмірами і розкриттям. На підставі отриманих даних у доктора з’являється можливість вчасно виявити і попередити передчасні пологи.

Дізнатися вартість цервікометріі при вагітності можна в розділі «Ціни»

 

Вашу заявку успішно відправлено

Ми передзвонимо протягом 1 години *

* Якщо ви зробили заявку в неробочий час, дзвінок адміністратора можливий тільки на наступний день у робочі години. 

    Замовити дзвінок    Вашу заявку успішно відправлено

    Ми передзвонимо протягом 1 години *

    * Якщо ви зробили заявку в неробочий час, дзвінок адміністратора можливий тільки на наступний день у робочі години.