Лечение суставов

Лікування суглобів у Харкові. Лікування артрозу, артрозоартритів методом плазмоліфтингу (PRP-терапія)

Лікування суглобів вимагає використання ефективних методик. Медичний центр «Пульс Медіка» пропонує своїм пацієнтам сучасний підхід у лікуванні суглобів у Харкові – PRP-терапія, або плазмоліфтинг (ін’єкція збагаченої плазми в уражену ділянку).

Це правильне рішення для тих, кому знайома ситуація, коли спроби медикаментозного лікування, так само як і мануальна терапія або ЛФК не дають бажаного результату. Для тих, хто вже зіткнувся або з повною відсутністю ефекту, або з частковою ефективністю вжитих заходів.

Численні відгуки пацієнтів дозволяють говорити про те, що на сьогоднішній день ін’єкції річ-плазми – це один з найефективніших методів консервативного лікування артрозу, артрозоартритів, епіконділіта, тендовагініту, травм зв’язок, сухожиль, синовіальної оболонки.

Турбує біль у суглобах? Ефективне лікування - плазмоліфтинг

У якості одного з методів консервативного лікування ми пропонуємо плазмоліфтинг суглобів – це ін’єкція збагаченої плазми в уражену ділянку.

Показання до застосування плазмоліфтингу в ортопедії-травматології

 • артроз, артрозоартрит
 • травми, що супроводжуються пошкодженням м’яких тканин суглобів: зв’язки, сухожилля, синовіальна оболонка
 • запалення навколосуглобових тканин: епікондиліти, тендовагініти.

Переваги методу плазмотерапії

 • Відновлення м’яких тканин суглоба: зв’язок, хрящів, синовіальної оболонки.
 • Ефективне усунення больового синдрому
 • Тривалий протизапальний ефект
 • Відсутність побічних ефектів
 • Рідко зустрічаються протипоказання
 • Лікування в амбулаторних умовах
 • Незначні больові відчуття
Дізнайтесь більше:
Що таке Плазма, збагачена тромбоцитами

Багата тромбоцитами плазма (БоТП) - це плазма крові з підвищеним вмістом тромбоцитів. Оскільки тромбоцити грають найважливішу роль в процесах загоєння і регенерації пошкоджених тканин організму, БоТП дозволяє значно збільшити ефективність багатьох методів лікування.

Чинним компонентом збагаченої плазми є білки, які виділяються тромбоцитами - фактори росту. Тобто, чим вище в плазмі зміст тромбоцитів, тим сильніше ефект. В 1 мкл цільної крові міститься приблизно 200-250 тис. тромбоцитів. У препараті плазми, приготовленої в МЦ «Пульс-Медіка» методом подвійного центрифугування їх у 5 разів більше.

Фактори зростання, що містяться в збагаченій плазмі у величезній кількості, стимулюють фібробласти, сприяючи виробленню колагену і власної гіалуронової кислоти. Внаслідок такої активізації більш інтенсивно проходять процеси репарації тканин, загоєння пошкоджених структур, знімається запалення. Відновлення внутрішньосуглобових хрящів відбувається в результаті стимуляції хондробластів.

Як проводиться лікування збагаченої плазмою

 • Перед тим, як почати лікування суглобів у Харкові, необхідно записатися на прийом до лікаря. Також може знадобитися додаткове обстеження: УЗД, МРТ, рентгенографія, аналізи крові. Поширеними діагнозами є артроз колінного суглоба, травми колінного суглоба. У програмі комплексного лікування ми пропонуємо ін'єкції річ-плазми.
 • Для приготування збагаченої плазми нам буде потрібна Ваша кров в обсязі до 20 мл. Медсестра візьме її у Вас з вени. Забір крові ми виробляємо одноразовою вакуумною системою. При цьому кров потрапляє відразу ж в стерильну пробірку. В результаті центрифугування кров розділяється на шари.
 • Після центрифугування витягаємо шар плазми, найбільш багатий тромбоцитарною масою і поміщаємо його в іншу пробірку. Потім проводимо повторну процедуру центрифугування і діємо знову за тим же принципом. В результаті подвійного центрифугування концентрація тромбоцитів зростає в 5 разів у порівнянні з початковим зразком. Таким чином, ми отримуємо готовий до застосування препарат - збагачену плазму.
 • Плазму вводимо шляхом ін'єкції в суглоб одноразовим шприцом зі спеціальною голкою. Процедура злегка болюча, тому, при бажанні, можливо провести місцеву анестезію.
 • Тривалість сеансу разом з приготуваннями займає близько 30 хвилин. Після сеансу Ви можете сміливо планувати свій день, адже реабілітації не буде потрібно.

Результати проведення PRP-терапії

 • Для досягнення необхідного результату курс лікування повинен становити 3-4 ін'єкції, проведені з інтервалом 1-2 тижні. Помітне поліпшення Ви відчуєте вже до 3 ін'єкції. А повний ефект настає приблизно через 1 місяць після закінчення курсу лікування.
 • Необхідно відзначити, що протягом 2-3 днів після перших процедур Ви можете відчувати посилення болю, почуття розпирання в суглобі. Це пояснюється розвитком асептичного запалення, пов'язаного з активізацією біологічних процесів у м'яких тканинах. На щастя, триває це недовго (2-3 дні) і виражено незначно. Зате потім набирає обертів процес репарації.

Плазмотерапія не є методом, що дозволяє позбутися від проблеми раз і назавжди. Проте, підтримувати стан суглобів на задовільному рівні цілком можливо. У більшості випадків ми рекомендуємо проводити повторні курси кожні 6 місяців. На жаль, до нас іноді звертаються за допомогою в досить запущених випадках. Звичайно ж, ефективність лікування у таких пацієнтів, як правило, обмежена. Хоча навіть при важких формах хвороби певне поліпшення буде обов'язково.

Також важливо розуміти, що тільки комплексний підхід забезпечує максимально позитивний ефект. Крім медикаментозних методів обов'язкові лікувальна фізкультура, нормальна рухова активність, зниження ваги і здоровий спосіб життя.

Протипоказання і побічні ефекти

Плазмоліфтинг - абсолютно безпечний спосіб лікування. По-перше, тому що, як препарат використовується власна плазма. По-друге, тому що в основі методу лежать природні механізми відновлення тканин.

Побічні ефекти важко собі уявити не тільки в теорії - вони відсутні на практиці. Це відзначають абсолютно всі фахівці, хто застосовує плазмотерапію у своїй діяльності.

Протипоказання до введення збагаченої плазми нечисленні і зустрічаються рідко - це аутоімунні захворювання: ревматоїдний артрит, хвороба Бехтєрєва, системний червоний вовчак та ін.

Вартість лікування суглобів

Ціна одного сеансу лікування суглобів в Харкові в МЦ «Пульс Медика» методом ін'єкції збагаченої плазми - див.Ціни

Вам може знадобитися попередня консультація невропатолога або ортопеда-травматолога. Консультація лікаря не входить у вартість лікування і оплачується окремо.

 

Вашу заявку успішно відправлено

Ми передзвонимо протягом 1 години *

* Якщо ви зробили заявку в неробочий час, дзвінок адміністратора можливий тільки на наступний день у робочі години. 

  Замовити дзвінок  Вашу заявку успішно відправлено

  Ми передзвонимо протягом 1 години *

  * Якщо ви зробили заявку в неробочий час, дзвінок адміністратора можливий тільки на наступний день у робочі години.