Про нас

Про медичний центр «Пульс Медіка»

«Пульс Медіка» – сучасний медичний центр, який завдяки індивідуальному підходу, використанню сучасних методик діагностики та лікування заслужив довіру своїх пацієнтів.

Наш медичний центр пропонує широкий спектр послуг:

 • всі види ультразвукової діагностики (шлунка і кишківника, вагітних, серця, судин, суглобів, молочної залози, органів малого таза у чоловіків і жінок та ін.);
 • консультації професіоналів в області медицини (педіатр, кардіолог, флеболог, гінеколог, ЛОР, гастроентеролог, хірург, уролог, дерматолог);
 • сучасне лікування таких хвороб, як варикоз, гіпергідроз, мігрень, біль у спині і суглобах;
 • позбавлення від делікатних проблем: родимок, бородавок, папілом;
 • послуги медсестри (маніпуляції);
 • функціональна діагностика (спірографія, ЕКГ, ергокардіоспірометрія).

Використовуючи сучасне обладнання та сучасні методи лікування, ми досягаємо найкращих результатів і найшвидшого одужання пацієнта.

Так, наприклад, у нашому медцентрі ультразвукові дослідження проводяться на УЗД сканері Philips iU22, який за версією незалежного дослідницького агентства KLAS (США) визнаний кращим в 2012 році. У провідних клініках світу сканер Philips iU22 використовують для постановки остаточного ультразвукового діагнозу.

Серед сучасних методик лікування відзначимо такі:

Ергокардіоспірометрія незамінна при визначенні оптимального графіка тренувань для спортсменів і виявленні шкоди від надмірних навантажень).

Головною перевагою нашого медичного центру є наші співробітники. Турбота про здоров’я пацієнта, прагнення допомогти поєднуються з солідним досвідом і високим рівнем професіоналізму.

У нашому медичному центрі дослідження виконують лікарі вищої категорії зі стажем роботи понад 20 років. Їх знання і досвід викликають довіру у пацієнтів і дозволяють не сумніватися в поставлених діагнозах.

Пульс Медіка наші сертифікати

Вашу заявку успішно відправлено

Ми передзвонимо протягом 1 години *

* Якщо ви зробили заявку в неробочий час, дзвінок адміністратора можливий тільки на наступний день у робочі години. 

  Замовити дзвінок  Вашу заявку успішно відправлено

  Ми передзвонимо протягом 1 години *

  * Якщо ви зробили заявку в неробочий час, дзвінок адміністратора можливий тільки на наступний день у робочі години.