заголовок

Усі види УЗД в Харкові за доступними цінами

Якісна УЗД-діагностика. Для постановки точного діагнозу необхідне поєднання двох факторів: висока кваліфікація фахівця і наявність висококласного обладнання. У МЦ «Пульс Медіка» ведуть прийом авторитетні фахівці зі стажем роботи в ультразвуковій діагностиці 20-30 років. Їх знання і досвід викликають довіру у пацієнтів і лікарів і дозволяють не сумніватися в поставлених діагнозах.

Ультразвукові діагностичні дослідження в МЦ «Пульс Медіка» виконують на сучасному обладнанні Premium-класу Philips iU22. Можливості ультразвукового сканера Philips iU22 дозволяють ефективно справлятися з найважчими завданнями.

Ми пропонуємо такі види обстежень:
УЗД вагітних
УЗД шлунка та кишківника
УЗД немовляти
УЗД серця, судин, вен
УЗД органів черевної порожнини і заочеревинного простору
УЗД молочних залоз
УЗД малого тазу (у жінок, у чоловіків)
УЗД суглобів
УЗД лімфоїдної системи
УЗД плевральної порожнини
УЗД поверхневих структур
УЗД тімуса
УЗД щитоподібної залози

За версією незалежного дослідницького агентства KLAS ультразвуковий сканер Philips iU22 визнано кращим в 2012 році.

Інноваційні технології в області візуалізації допомагають досягати нової якості зображення, виключають появу артефактів і, отже, мінімізують ризик неточною діагностики.

В процесі ультразвукового обстеження всіх без винятку пацієнтів, ми використовуємо повний спектр можливостей кращого в світі сканера. В результаті отримуємо найбільш достовірну інформацію.

При необхідності в нашому розпорядженні цілий арсенал опцій:

 • 2D – візуалізація
 • Імпульсно-хвильовий доплер
 • Постійно-хвильовий доплер
 • Енергетичний доплер
 • Тканинної доплер
 • Кольорове картування (колірний доплер)
 • Дуплексне і триплексного сканування
 • Панорамне сканування.

Ціни на всі види УЗД в м.Харків ви можете подивитися, перейшовши в розділ «Ціни»

Які ж технології забезпечують ультразвуковому апарату Philips iU22 безпрецедентні діагностичні можливості?
Архітектура xSTREAM

Це потужні функції одночасної обробки декількох потоків даних в режимі реального часу, а також підтримка широкополосного формувача променю. І все це виконується дуже швидко, зі швидкістю 250 млрд операцій в секунду, що демонструє роботу в реальному часі можливою у всіх режимах, включаючи візуалізацію обсягу. Результатом є зображення з поліпшеною роздільною здатністю; ультратонкі відображення структур тканини з високим ступенем деталізації; однорідність тканини по всій глибині поля; чітко визначені межі розділу тканин і деталі структури. Потужна архітектура xSTREAM Philips забезпечує більш ефективне накопичення та обробку даних, ніж будь-коли раніше в системах ультразвукової діагностики.

SonoCT (ультразвукова комп'ютерна томографія)

Об'єднує окремі зображення в одне дуже чітке зображення високої якості. Зображення відрізняються вражаючим рівнем диференціації тканин і практично не містять артефактів. Ця технологія візуалізації дозволяє клініцистам отримувати в дев'ять разів більше інформації про тканини, ніж промені, які використовуються при традиційному ультразвуковому обстеженні. Незалежне дослідження показало, що технологія SonoCT змінює ведення пацієнта в 17% випадків. Система SonoCT дає впевненість в якості даних, що використовуються для діагностики.

XRES

Спочатку розроблена для магнітно-резонансної томографії, була адаптована для ультразвукової діагностики, що дозволило значно зменшити число артефактів і підвищити різкість кордонів і країв, що дозволяє поліпшити якість інформації про тканини. Результатом є зображення, очищені від шуму, з високим ступенем чіткості і різкості країв.

Pure Wave crystal

Найбільший за 40 років прорив в області матеріалів для п'єзоелектричних датчиків. Це нова технологія для кращого проникнення променю без артефактів. Забезпечує на 85% більшу ефективність, знижує перешкоди і дозволяє отримати зображення, детально показують тонкі структури, наприклад, анатомію ниркових судин, структуру серця плоду і анатомію жовчних шляхів. Технологія PureWave crystal вирішує проблему візуалізації «складних» пацієнтів завдяки глибокому «розпізнаванню» тканин.

Эфективна візуалізація об’єму

У сучасному світі розвиток технологій та їх практичне впровадження відбуваються з небаченою раніше швидкістю. За короткий час візуалізація обсягу стала загальноприйнятою і очікуваною частиною ультразвукового обстеження. Система iU22 дозволяє відразу інтегрувати візуалізацію об'єму в обстеження. Сканер дає можливість отримувати дані про обсяг декількома способами, в залежності від потреб. В процесі ультразвукового обстеження всіх без винятку пацієнтів, ми використовуємо повний спектр можливостей кращого в світі сканера. В результаті отримуємо найбільш достовірну інформацію.

 

Вашу заявку успішно відправлено

Ми передзвонимо протягом 1 години *

* Якщо ви зробили заявку в неробочий час, дзвінок адміністратора можливий тільки на наступний день у робочі години. 

  Замовити дзвінок  Вашу заявку успішно відправлено

  Ми передзвонимо протягом 1 години *

  * Якщо ви зробили заявку в неробочий час, дзвінок адміністратора можливий тільки на наступний день у робочі години.